تبلیغات
عکس و بیوگرافی کشتی کج کاران - batista bomb
پنجشنبه 7 مرداد 1389

batista bomb

   نوشته شده توسط: حمید    نوع مطلب :batista bomb ،

عكس و بیو گرافی از batista


-نام رایج در کشتی کچ: باتیستا
-نام واقعی: David Bautista

-تاریخ تولد: 18 ژانویه ی 1969 مصادف با دی ماه 1348 شمسی.
-زادگاه: آرلینگتون ویرجینیا
-بزرگ شده در : واشنگتون دی سی
-قد:196 سانتی متر
-وزن:144 کیلوگرم
-آغاز ورود به عرصه ی کشتی: 1997
-مربی کشف کننده: Wild Samoan Afa
-القاب مختلف او در لیگهای مختلف: Kahn (WXW)
Leviathan (OVW)
Demon of the Deep (OVW)
Deacon Batista (WWE)
David Batista (WWE)
-حرکت پایانی: باتیستا بامب ملقب به دمون بامب
-دیگر فنون: Spinebuster
Spear
Strong Clothesline
Doublehand Choke Lift
Elevated Half Crab
Elbow Face Stretch
Hammerlock and Arm Bar
-دشمنان او به ترتیب از سالهای 2002 تا 2008 :
Rikishi
Randy Orton
Rev DVon
Scott Steiner
Booker T
Goldust
Chris Jericho
Shawn Michaels
The Dudley Boyz
Booker/RVD
Chris Benoit
Randy Orton
Ric Flair
Triple H
John Bradshaw Layfield
Melina Perez
Mark Henry
The Undertaker
The Great Khali
Edge
The Edgeheads
Montel Vontavious Porter
Umaga (WrestleMania 24)
Shawn Michaels
Edge
cm punkدوران بعد از مصدومیت:

ظاهرا کمپانی WWE باتیستا را بهترین فرد برای آسیب رساندن به مرد افسانه ای کشتی یعنی بیل گلدبرگ می دانست.پس یکی از تصمیمات سناریو نویسان ،بعد از بازگشت باتیستا ،درگیر کردن وی با گلدبرگ بود.بر همین اساس باتیستا در 20 اکتبر 2003 بعد از مدتها دوری از کمپانی در مسابقه ای که بین "گلدبرگ" و "شاون مایکلز" برگزار شده بود رقابت کرد و باعث شد آن مسابقه بدون نتیجه بماند و بعد از مسابقه گلدبرگ و باتیستا به شدت با هم درگیر شدند.دو هفته بعد از این ماجرا باتیستا در یک مسابقه ی تک به تک برابر گلدبرگ قرار گرفت که آن مسابقه با دخالت دوست باتیستا ،یعنی تریپل اچ DQ شد.چندی عد هم باتیستا با ضربه ی سنگینی که به پای گلدبرگ زد باعث شد پای به شدت آسیب ببیند.
در سوروایور 2003 شاون مایکلز در حالی که در آستانه به پیروزی رساندن تیم استن کلد بود،ناگهان باتیستا را از میان تماشاچیان در مقابل دیدگانش دید و باتیستا هم یک پاوربامب فوق العاده سنگین به "مایکلز" زد و تیم استن کلد با پین شدن مایکلز توسط رندی باخت. و همین بهترین فرصت برای ایجاد یک رقابت بین باتیستا و "شاون مایکلز"بود و سرانجام این دو در "پی پر ویو"ی آرماگددون در مقابل هم قرار گرفتند که در آنجا باتیستا با یک "سوئیت چین میوزیک"غافلگیر کننده مسابقه را باخت.اما این پایان کار برای باتیستا در آرماگددون نبود و او به همراه ریک فلیر در اواسط این مسابقات یک تیم تشکیل دادند و به دستور جنرال منیجر راو "اریک بشاف" ،به مصاف دادلی بویزی رفته بودند که بسیار خسته از مسابقات قبلیشان بودند و در آنجا بود که باتیستا با زدن یک باتیستا بامب به دی وان دادلی توانست اولین کمربند دوران خود در دابلیودابلیوای،یعنی کمربند دونفره ی جهان را کسب کنند .همچنین باتیستا در مسابقه ی مین اونت که بین کین و تریپل اچ و گلدبرگ بود دخالت کرد و با کمک مستقیم او این تریپل اچ بود که عنوان قهرمانی را ازان خود کرد.
در رویال رامبل 2004 باتیستا به همراه ریک فلیر،مجددا به مصاف تیم دادلی بویز رفتند.این مسابقه که از نوع"میز" بود به سود تیم باتیستا و ریک فلیر خاتمه یافت و آنها توانستند کمربند خود را مصون بدارند.
در 2 فوریه ی 2004 ریک و Dave توانستند در مقابل جریکو و کریستین از عنوان خود دفاع کنند.اما در هفته ی بعد از این مسابقه باتیستا به همراه ریک با اسپلشی که از راب ون دام دریافت کرد کمربند خود را به تیم "بوکر تی" و "راب ون دام" واگذار کردند.در هفته ی بعد از این ماجرا باتیستا در مقابل کریس بنوای آماده قرار گرفت که این مسابقه را باخت .
باتیستا در رسلمینیا 20 هم حضور داشت و در آنجا به همراه "ارتن" و "فلیر" به مصاف "فولی" و "راک" رفتند .در آنجا باتیستا یک باتیستا بامب به یادماندنی به راک زد و در نهایت تیم اوولوشن با "آر کی او" ی ک هتوسط رندی به فولی زده شد فاتح رینگ شدند.
در 22 مارچ 2004 باتیستا و ریک فلیر در یک مسابقه ی هفتگی صاحبان کمربند تیمی جهان یعنی بوکر تی و RVD را شکست دادند و برای دومین بار قهرمان این کمربند شدند.ولی این کمربند را در 17 می به ادج و قهرمان سنگین وزن کریس بنوا واگذار کردند.این مسابقه را باتیستا با خودن یک اسپیر از ادج باخت.بعد از آن باتیستا چند بار دیگر به همراه رندی ارتن شانس خود را برای دوباره بدست آوردن آن کمربند امتحان کرد ولی موفق نبود.باتیستا در بد بلود 2004 به شدت میون کتک زد و آن مسابقه را با برتری پشت سر گذاشت.
-در 9 جولای باتیستا باز هم در یکی از شوهای سیستم WxW شرکت کرد ودر مراسمی جالب به پاس خدمات "وایلد سامون" دست او را بوسید.
باتیستا در ونجنس 2004 موفق به شکست کریس جریکو شد.
در سامراسلم 2004 باتیستا در یک مسابقه ی سه نفره که بین او و ادج و کریس جریکوبر سر کمربند بین قاره ای بود ،شرکت کرد ولی موفق به پیروزی نشد و ادج از کمربندو خود در آن مسابقه حفاظت کرد.
در سامراسلم2004 باتیستا و تریپل اچ که برای تبریک به رندی ارتن بعد از پیروزیش وارد رینگ شده بودن در آخر با او در گیر شدن و باتیستا و تریپل اچ ،جنگ جدیدی را با او آغاز کردند.بعدا در یکی از مسابقات هفتگی باتیستا بدون هیچ ناحقی توانست رندی را شکست دهد و بعد از آن مسابقه ریک از رندی خواست تا دوباره به گروه بپیوندد ولی جواب او در پاسخ به ریک آب دهان بود.
باتیستا تا 27 دسامبر 2004 به خاطر سبک مسابقات زیبایش و دلایل مختلف دیگر ،تمام زمینه ها را برای برداشتن یک گام بزرگ به سوی موفقیت طلایی در "دابلیو دابلیو ای"فراهم کرده بود تا آن روز که به امیدچلنج شدن برای مسابقه دادن سر کمربند سنگین وزن باید به مصاف راینوی باتجربه می رفت.او در این مسابقه که از نوع "Beat The Clock" بود در مدت زما ن3:23 ثانیه موفق به شکست راینو شد و یکی از6 مرد مسابقه ی المیشن چمبر در پی پی ویوی "نیو یرز روولوشن " شد.در 9 ژانویه 2005 این مسابقه انجام شد و باتیستا یک عملکرد خیره کنند در این مسابقه از خود به جای گذاشت و بارها در آنجا برای "تریپل اچ" فداکاری کرد و همچنین موفق شد کریس جریکو و کریس بنوا را حذف کند و در نهایت با کمک او بود که تریپل اچ موفق شد یازدهمین بار عنوان قهرمانی جهان را کسب کند.
باتیستا تا آن زمان علاوه برشخصیت منفی که داشت ولی محبوبیت زیادی در بین مردم بدست آورده بود که در نوع خود قابل تحسین بود.
او در 10 ژانویه همان سال توانست در یک مسابقه ی هندیکپ گروه لاریزتانس را شکست دهد و جواز حضور در رویال رامبل 2005 را کسب کند.

6 روز بعد او به عنوان نفر 28 مسابقه ی رویال وارد رینگ شد و در آنجا بسیار عالی کرد و در نهایت موفق شد با زدن یک اسپاین باستر به جان سینا او را از رینگ به بیرون هدایت کند و
به بزرگترین افتخار ورزشی خودت تا آن زمان یعنی قهرمانی رویال رامبل نائل گردد.

باتیستا یک روز بعد در راو باید یک کمربند را از بین کمربندهای سنگین وزن و "دابیلو دابیلو چمپیون" که صاحبش "جی بی ال" بود،انتخاب می کرد. ولی با صحبتهایی که بین او و تریپل اچ انجام شد این انتخاب به تعویق افتاد.باتیستا در مسابقات هفتگی چند بار به لیموزین "جی بی ال" حمله کرد و همه چیز حاکی از آن بود که باتیستا رقیبش را در رسلمینیا "جی بی ال" انتخاب کند.حتی در نو وی اوت 2005 در آخر مسابقه ی "جی بی اْل" و "بیگ شو"از بیگ شو دفاع کرد و "جی بی ال" هم از دست او فرار کرد.
یک روز بعد از نو وی اوت در یکی از مسابقات راو تریپل اچ و ریک فلیر را در بک استیج نشان دادند که آنها داشتند در مورد انتخاب باتیستا و گول زدن او بحث می کردند و ناگهان تصویر بیرون اتاق را نشان داد که در آنجا باتیستا مخفیانه به حرفهای آنها گوش میداد و ظاهرا باتیستا هم به افکار پلید تریپل اچ پی برده بود.آنجا بود که شک و شبهه های زیادی بر سر انتخاب باتیستا در جریان افتاد.
از قضا در همان شب باتیستا باید یک از براندهای "دابلیو دابلیو ای" را برای خود بر می گزید تا در رسلمینیا 2005 در یکی از آن براندها شانس خود را برای تصاحب کمربند امتحان کند ،این در حالی بود که جنرال منیجر 2 انتخاب برای او گذاشته بود:1 –ترک باشگاه راو و مسابقه دادن با "جی بی ال" در رسلمینیا 2-ماندن در راو و مسابقه دادن با دوست خود "تریپل اچ".
باتیستا از بین آنها مورد دوم را انتخاب کرد و در آنجا بعد از سه سال بنیاد اوولوشن را آتش زد و با یک پاوربامبی که به تریپل اچ بر روی میز زد نشان داد که برای قدرت طلبی تراز اول جهان آماده است.
و بالاخره 3 اوریل 2005 و بزرگترین رویداد تاریخی کشتی کچ جهان فرا رسید و باتیستا و تریپل اچ در مقابل هم صف آرایی کردند.در این مسابقه علی رغم دخالتهای زیاد ریک فلیر در نهایت باتیستا موفق شد با یک "باتیستا بامب" تاریخی و زیبا ،دوست قدیمی خودش را پینفال کند و قهرمانی خود را در لاس وگاس جشن بگیرید.

ولی این پایان ماجرا نبود و در 18 آوریل مقرر شد باتیستا و تریپل اچ در پی پر ویوی ریمچها ،یعنی بکلش باید برای بار دوم به مصاف هم برورند.در 1 مارچ باتیستا دوباره توانست از عنوان خود ،با یک باتیستا بامب محکم که از گوشه ی رینگ به تریپل اچ زده شد،از عنوان خود دفاع کند.
در 16 می 2005 باتیستا با کمکی که به ریک فلیر در مسابقه اش که با کریستین و تومکو بود، دوستی موقتی با او بر قرار کرد.ولی این دوستی یک هفته بیشتر دوام نیاورد و ریک باز ضربه ای که از پشت به باتیستا زد آن را به هم زد.بعد آن ضربه هم تریپل اچ وارد شد و با پتک، ضربه ی بدی به باتیستا .همین قضایا باعث شد در هفته ی بعد مسابقه ی سوم بین باتیستا و تریپل اچ در پی پر ویوی ونجنس تدارک دیده شود ولی این بار این مسابقه از نوع قفس یا Hell In A Cell بود.در 26 ژوئن این مسابقه برگزار شد و در یکی از خشن ترین مسابقاتی که به جرات می شه گفت که در چند سال اخیر روی نداده بود ،باتیستا توانست برای بار سوم ،مرد همیشه پیروز در HIAC را شکست دهد و قدرت مطلق را به او دیکته کند.

4 روز بعد از این مسابقه هم باتیستا به اسمکداون درافت شد و رقابت این دو هم با پیروزی محض باتیستا پایان یافت.
 


 

 


Mahalia
جمعه 17 آذر 1396 11:33 ق.ظ
Wonderful beat ! I wish to apprentice while you amend your
site, how could i subscribe for a blog site? The account aided me a acceptable deal.
I had been a little bit acquainted of this your broadcast offered bright clear concept
Nintendo Switch
سه شنبه 7 آذر 1396 07:20 ب.ظ
هی من درک می کنم این است که تا حدودی موضوع است، اما من مجبور به پرسیدن.
آیا مدیریت یک وب سایت معتبر مانند شما نیاز به یک
مقدار زیادی کار؟ من با نام کاربری جدید برای اجرای یک وبلاگ اما من در روزنامه من در روزنامه نوشتن.

من می خواهم یک وبلاگ بسازم تا بتوانم تجربه و نمایش های من را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارم.
لطفا به من اطلاع دهید اگر شما هر نوع ایده یا راهنمایی دارید
با نام تجاری جدید مشتاق وبلاگ نویسان. قدردانی آن
how much do std tests cost
شنبه 13 آبان 1396 04:53 ب.ظ
سلام! من می توانستم سوگند یاد کنم قبل از این که به این سایت مراجعه کردم، اما بعد از مرور
از طریق برخی از پست متوجه شدم که این برای من تازه است.

با این وجود، من کاملا خوشحال هستم که آن را پیدا کردم و من کتاب مارک و
چک کردن اغلب!
best psychic medium reading
جمعه 12 آبان 1396 07:43 ب.ظ
برادر من توصیه کرد که من این وبلاگ را دوست دارم او کاملا درست بود.
این ارسال واقعا روزم را ساخت. شما نمیتوانید فقط چگونگی را در نظر بگیرید
زمان زیادی برای این اطلاعات صرف کرده بودم! متشکرم!
How can I increase my height after 18?
پنجشنبه 16 شهریور 1396 06:37 ب.ظ
I was wondering if you ever thought of changing the layout of your
site? Its very well written; I love what youve got to say.
But maybe you could a little more in the way of content so people
could connect with it better. Youve got an awful lot of text for only having one or two pictures.
Maybe you could space it out better?
tamiebrandeland.jimdo.com
یکشنبه 15 مرداد 1396 04:04 ب.ظ
Hey There. I found your blog using msn. This is a very well written article.
I will make sure to bookmark it and come back to read more of your useful information. Thanks for the post.

I will definitely comeback.
Do compression socks help with Achilles tendonitis?
شنبه 14 مرداد 1396 01:34 ق.ظ
Thanks in favor of sharing such a pleasant idea, post is fastidious, thats why i have read it fully
lanirosell.hatenablog.com
شنبه 7 مرداد 1396 10:25 ب.ظ
Appreciation to my father who informed me concerning this website, this weblog is actually amazing.
Tricia
جمعه 16 تیر 1396 06:18 ب.ظ
I will immediately grab your rss feed as I can not in finding your e-mail subscription hyperlink or newsletter service.
Do you've any? Kindly allow me realize in order that I may subscribe.
Thanks.
Newton
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 11:52 ق.ظ
I'm not sure where you're getting your info, but good topic.
I needs to spend some time learning more or understanding more.
Thanks for fantastic information I was looking for this information for my mission.
BHW
سه شنبه 29 فروردین 1396 12:16 ق.ظ
I'm really loving the theme/design of your blog.
Do you ever run into any internet browser compatibility problems?
A couple of my blog readers have complained about my blog not operating correctly in Explorer but looks great in Opera.
Do you have any suggestions to help fix this issue?
BHW
چهارشنبه 23 فروردین 1396 05:19 ب.ظ
I think the admin of this site is really working hard in favor of his
site, as here every material is quality based information.
manicure
سه شنبه 22 فروردین 1396 09:56 ق.ظ
Excellent blog here! Also your site rather a lot up fast!

What host are you the usage of? Can I am getting your associate link on your host?
I desire my web site loaded up as quickly as
yours lol
manicure
دوشنبه 21 فروردین 1396 10:47 ق.ظ
Do you mind if I quote a few of your posts as long
as I provide credit and sources back to your site? My blog is in the exact same niche as yours and my visitors
would really benefit from some of the information you provide here.

Please let me know if this ok with you. Regards!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر